Mõnus matkapäev

Täna oli mõnus ja suhteliselt rahulik matkapäev. Hommikul vahetus peaaegu terve tiim uute aerutajate vastu, seepärast oli ka instruktaaž tavapärasest põhjalikum.

Kerges vastutuules ja parajas laines aerutasime Älvi Saarele, kus Lahemaa spetsialistid Katrin ja Ave rääkisid meile saarest ja Lahemaast üldisemalt. Edasi aerutasime Pedassaare külla, kus olid ootamas kohaliku talumuuseumi perenaine ja grillpaat, nii et taas õnnestus ühendada meeldiv (lõuna) kasulikuga (muuseumi külastus).

Samas etapp Pedassaarest Vergi sadamasse kujunes päris elamuslikuks. Tagantjärgi võib öelda, et oli tugevaim tuul ja kõrgeim laine – meri oli vahujäneseid täis. Minu paadikaaslane Ave oli väga vapper. Väsinute ning läbimärgadena jõudsime lõpuks õnnelikult sadamasse.

Viimane lõik Altjale oli täielik puhkekodu – meri oli sile ning päikesepaiste koos kerge tuulevinega moodustasid täiusliku komplekti.

Praeguseks hetkeks oleme juba söönud tugeva ja koduse õhtusöögi (aitähh Toomarahva perenaisele Üllele ning noorperenaisele). Kohe-kohe saame ka sauna ning vaatame veel, mida õhtu toob.

About arwaja

Seda veebipäevikut peab Enn Kirsman
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s