Toolse – Virumaa ranniku pärl

Seljad sirutatud, esimesed emotsioonid, et ikkagi reisi sihtpunktini välja vedasime, välja elatud, asusime retke aerutamise kõrval teise põhitegevuse – see on söömise juurde.

Toolse jaanalinnutalu perenaine Tiiu oli meile küpsetanud jaanalinnupirukaid ja keetnud äärmiselt maitsvat taimeteed, mille koostisosade kohta ütles perenaine, et see on firmasaladus (noh umbes nagu Coca-Cola retsept)

Retke finaaliks kujunes giid Uno poolt juhitud ringkäik linnuses. Selle käigus saime detailse ülevaate linnuse, sadama ning küla ajaloost.

Süstad treilerile tõstnud, toimetas Kaupo (kes meie retkega kolm päeva kaasa aerutas) oma Soviet Toursi bussiga väsinud retkelised Altjale, Käsmu jne kuni Valkani tagasi.

Siinkohal olgu öeldud ka esimesed tänusõnad.

Suur tänu projekti rahastajatele (MTÜ Arenduskoda, LEADER-meetme kaudu PRIA ja Euroopa Liit).

Tänud kõigile partneritele (Reimann Retked, majutajad, toitlustajad, giidid, külaseltsid, esinejad jpt, ilma kelleta see retk poleks teoks saanud).

Samuti sügav kummardus ja soe käepigistus ja kalli-kalli kõigile retkelistele (keda esialgsetel andmetel kogunes kuue retkepäeva kohta kokku üle 50), kelle jaoks me selle retke tegime ja ilma kelleta seda retke lihtsalt ei oleks olnud.

VEELKORD AITÄHH KÕIGILE! KOHTUMISENI JÄRGMISTEL RETKEDEL!!

About arwaja

Seda veebipäevikut peab Enn Kirsman
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Toolse – Virumaa ranniku pärl

  1. Liis Kivila ütles:

    Hei süstamatka pere!

    Suured tänud kõigile, kellega koos veetsin retke viimased kaks päeva! Väga vahva oli ja Teiega läheks ka mõni teine kord süstaga merele!
    Kuigi mõnikord oli lainetus üle pea, hirm üritas mind vallutada, siis nähes kõigi rõõmsaid nägusid ja ühise eesmärgi nimel “töötamist”, suutsin hirmule vastu astuda ja nautida mitmeid emotsionaalseid hetki…..looduse iluga! Ja lõpuks jõudsime kõik uhkelt, natuke väsinult, kuid positiivse laenguga lõpp-punkti!!!!

    Teie Liis ;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s